Aktualności

Wycieczka 04.11.2017r. – Błatnia(Błotny)

Dnia 04.11.2017 r. zapraszamy na dodatkową wycieczkę mało znanym szlakiem w okolice Błatniej (Błotnego) w Beskidzie Śląskim…z doliny Wapiennicy przejdziemy do schroniska PTTK na szczycie Błatniej (Błotnego), a następnie widokową trasą w pięknej jesiennej oprawie zejdziemy do Górek Wielkich. Zapraszamy!!! Szczegóły w opisie wycieczki w linku Błatnia (Błotny)

Konkurs wakacyjny – laureaci

Laureaci Konkursu Wakacyjnego

Z przyjemnością przedstawiamy zwycięzców Konkursu Wakacyjnego:

  • p. K. Juchnicka
  • p. E. Tukaj
  • p. W. Jaworski

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego ”Zakończenia turystyczno – krajoznawczego obchodów 115-lecia Miasta Sosnowiec “, które odbędzie się dnia 03.11.2017 r. w Energetycznym  Centrum Kultury na ul. Będzińskiej 65 w Sosnowcu.

Laureatom gratulujemy!!!

Zmiana adresu e-mail

Informujemy o zmianie adresu poczty elektronicznej. Aktualny adres e-mail to: pttk.sosnowiec@gmail.com

 

NOWO WYBRANE WŁADZE ODDZIAŁU PTTK W SOSNOWCU

NOWO  WYBRANE  WŁADZE  ODDZIAŁU  PTTK W  SOSNOWCU  NA  XXIV  WALNYM  ZJEŹDZIE ODDZIAŁU  PTTK  W  DNIU  17  MARCA  2017r.

ZARZĄD   ODDZIAŁU;

  1. Tomala  Sebastian              -  prezes
  2. Koniuszewska  Swietłana   -  wiceprezes
  3. Szyma  Barbara                  -  wiceprezes
  4. Gozdek  Marcin                  -  sekretarz
  5. Kochman  Krzysztof          -  skarbnik
  6. Jastrzębski  Michał            -  członek  zarządu
  7. Krzemiński  Zbigniew       -  członek  zarządu
  8. Niewiadomska  Krystyna  -  członek  zarządu
  9. Pypno  Marek                    -  członek  zarządu

       ODDZIAŁOWA   KOMISJA   REWIZYJNA ; 

  1. Merta  Kazimierz          -  prezes
  2. Sygała  Jerzy                  -  wiceprezes
  3. Kosińska  Ewa               -  sekretarz
  4. Juchnicka  Kazimiera   –  członek  komisji
  5. Tylek  Stanisława          -  członek  komisji

        ODDZIAŁOWY   SĄD   KOLEŻEŃSKI ;

  1. Paluchowski  Stanisław     -  prezes
  2. Wieczorek  Zbigniew         -  wiceprezes
  3. Jasińska  Halina                 -  sekretarz
  4. Brzeszcz  Ireneusz              -  członek  sądu
  5. Szkudlarek  Włodzimierz  -  członek  sądu

ZEBRANIA KOŁA “ŚRÓDMIEŚCIE” W 2017 R.